Dla pomysłodawców

W ramach StartupLabs realizujemy własne projekty, projekty badawcze i projekty we współpracy z firmami. Mamy rożne pomysły i cały czas powstają nowe. Ale jest też pole do współpracy z pomysłodawcami indywidualnymi.

Masz rewelacyjny pomysł na biznes ale do jego realizacji potrzebna jest dobra znajomość technologii informatycznych? Twoja koncepcja wymaga nowych rozwiązań informatycznych i nie wiesz jak się z nimi uporać?

Zapraszamy do współpracy. Już niebawem Twój pomysł  może się urzeczywistnić. Jego realizacja jest możliwa we wspólnie ze StartupLabs.

Pomysły często wynikają z obserwacji otoczenia, potrzeb które się pojawiają i mogą być realizowane z udziałem technologii informatycznych, systemów internetowych czy aplikacji mobilnych. W ten sposób powstały serwisy internetowe i aplikacje które w krótkim czasie zyskały miliony nowych użytkowników

Rynek zmienia się dynamicznie, cały czas powstają rozwiązania, które zaskakują użytecznością i oryginalnością. Jest tu nadal miejsce na nowe pomysły, kreowanie potrzeb konsumentów i doskonalenie metod zaspokajania tych już zidentyfikowanych.
Przy realizacji projektu możesz być aktywnym członkiem zespołu projektowego, obserwować jego ewolucje i uczestniczyć we wszystkich fazach realizacji. Zasady współpracy są określane indywidualnie. Gwarantujemy poufność oraz ochronę własności intelektualnej.

Niewykluczone, że Twój pomysł zmieni Świat i ma duży potencjał komercyjny. Od pomysłu do jego realizacji jest daleka droga ale może Ci pomoc ja przebyć. Zainteresuj nim nasz zespół a pomożemy Ci go zrealizować.