Wyniki rekrutacji

Dla uruchomienia każdej specjalności wymagane jest przekroczenie określonej liczby osób. Nabór jest realizowany w trybie konkursowym, w którym to studenci decydują na jaką specjalność chcą się zapisać. W przypadku braku zainteresowania specjalność nie jest uruchamiana. Podobnie jak i nasza specjalność przegotowana jest przecież dla studentów i to od nich zależy czy ostatecznie dojdzie do jej uruchomienia. Wielką niewiadomą był zatem feedback i dalsze losy specjalności.

I w końcu wraz z oficjalnymi wynikami rekrutacji nadeszła wiadomość bardzo dobra dla  dalszych losów projektu. Na specjalność zapisało się ponad czterdzieści osób na obydwu kierunkach i już od października rozpoczynamy prace nad nowymi projektami. Będziemy wspierać Was merytorycznie i już teraz trzymamy kciuki za powodzenie ich realizacji. Dziękujemy za wybór naszej specjalności : )

Maj 15, 2016 | Category: Aktualności | Comments: none