Prezentacja projektu studentom

Odczekaliśmy cierpliwie dwa lata i nawet nie wiadomo kiedy ten czasu upłynął. W dniu 27.04.2016 odbyły się na Wydziale prezentacje bloków przedmiotów obieralnych i studenci mieli możliwość zapoznania się z wszystkimi dostępnymi specjalnościami na Wydziale. Dla kierunku Informatyka było prezentowanych dziewięć specjalności, w tym nasza a na kierunku Inżynieria Cyfryzacji sześć. Był to istotny moment i weryfikacja w jakim stopniu studenci wyrażą zainteresowanie nową specjalnością i czy podzielą nasze zdanie że nowy kierunek jest ciekawym uzupełnieniem oferty edukacyjnej Wydziału. Po prezentacjach studentom pozostało kilka dni na podjęcie decyzji o wyborze i zadeklarowanie udziału w wybranej specjalności.

Kwi 28, 2016 | Category: Aktualności | Comments: none